RÜZGAR EKİP MUTLULUK BİÇİYORUZ

 

 

Profesyonel iş hayatına başladığımız ilk günden bu yana, işimizi büyük bir sevgi ve istekle yapmamıza rağmen, aklımızın ve gönlümüzün bir köşesinde hep, insanların keyif ve mutluluk yaşadığı anları paylaşmak, yaşadıkları güzel hatıralara kıyısından köşesinden ortak olmak; sunacağımız bir hizmet, tattıracağımız bir lezzetle de bu anlara bir değer katmak isteği; bütün bunları gerçekleştirebileceğimiz bir iş yapmanın hayali vardı. Bir de buna genlerimizden ve kültürümüzden gelen; “misafir ağırlamak”, misafiri memnun etmekten aldığımız büyük keyif ve haz almak eklenince…

 

Biz bir taraftan bu hayalleri kurarken, hayat da bir dizi garip tesadüflerle bugün hayalimizi gerçekleştirmemize vesile olan kişileri ve olayları karşımıza çıkardı. Bu kişilerden en önemlisi hiç kuşkusuz Turgut Abi; yani değerli dostumuz Turgut Kahraman. Otelimizi kendi elleriyle ve yüreğiyle tasarlayan, en küçücük detayı bile atlamadan mimarisini planlayan, harcından taşına kadar emeği geçen kişi… Bu güzel eseri bize devrettiği, emanet ettiği için, bu süreçte gösterdiği anlayış ve değerli destekleri için tekrar teşekkür ediyoruz kendisine. Kuruluş aşamasında bize destek veren, her konuda yardımcı olan birçok dostumuz, arkadaşımız oldu. Onları burada anmazsak olmaz. Kadim dostum ve değerli iş ortağım Fettah Türk ile sevgili dostum Ercan Ataman’a ve bu sayfada isimleri sayamadığımız tüm dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz…

 

Bize değer veren, güvenen, koşulsuz destek olan ne çok dostumuz, arkadaşımız varmış. En çok da buna şükür ediyoruz. Misafirimiz olduğunuzda, her nasılsa bir gün belki hikayenin tamamını ayrıntıları ile anlatırız size, kahvemizi yudumlarken.

 

Ve şimdi de siz değerli misafirlerimize kendimizi tanıtmak, büyük bir keyif ve mutlulukla sizi en iyi şekilde ağırlamak üzere karşınızdayız.

Videomuzu Youtube uygulaması ile açarak
bambaşka bir  360º video deneyimle tanışın

DEĞİRMEN AİLESİ

 

 

Değirmen ailesini sizlere takdim etmekten mutluluk ve gurur duyarız:

 

Uğur ailesi : Umur Uğur ve eşi Belma Uğur. Ve tabi ki kızları Ada Sude ve Deniz Yaz Uğur. Otelimizin yönetim kurulu üyeleri. Misafirlerin rahat etmesi, her konuda memnun kalması, tatillerini en iyi şekilde geçirmesi ve otelimizden güzel anılarla ayrılması için her detayı düşünmeye, elden geldiğince otel işlerine yardımcı olmaya çalışıyorlar. Belma Hanım, fırsat buldukça hamur işlerindeki maharetini sergileyerek,  içine sevgi ve dostluk kattığı kek ve kurabiyelerini misafirlerimize ikram ediyor. İncirli kekini, sakızlı lorlu ve tarçınlı kurabiyesini tatmanızı şiddetle öneririz. En çok da misafirlerimizle tanışmaya ve yeni dostluklar kurmaya can atıyor Uğur ailesi.

 

Alaçatı Değirmen Otel

0(232) 716 67 14